Droša iepirkšanās


Jūsu e-veikalā www.e-palstena.lv izmantojamie dati ir pilnīgi aizsargāti, jo dati tiek šifrēti ar SSL tehnoloģiju.

Lai nodrošinātu komercdarījumu drošību un drošu iepirkšanos e-veikalā www.e-plastena.lv, Jūsu datu apmaiņai mēs izmantojam pasaulē populārāko drošas datu apmaiņas sistēmas SSL (Secure Socket Layer) sertifikātu, kuru ir izsniedzis elektronisko parakstu sertifikācijas centrs, "DigiCert". Izmantojot SSL sertifikātu, informācijas apmaiņa starp Jūsu pārlūkprogrammu un www.e-plastena.lv serveri tiek šifrēta, tādēļ informācija ir drošībā un to nevar iegūt trešās personas.

Par lapas drošību pārliecinieties paši

Lai pārliecinātos par to, ka mūsu interneta lapa ir aizsargāta ar SSL tehnoloģiju, Jūsu dati būs drošībā un tos nevarēs iegūt trešās personas, pievērsiet uzmanību adreses ievades laukā redzamajam simbolam – slēdzenei. Atkarībā no izmantojamās pārlūkprogrammas, slēdzene var būt zaļā, dzeltenā vai pelēkā krāsā. Šis simbols apstiprina, ka interneta lapa, kuru atvērāt ir droša. Visas drošības sertifikāta detaļas varat apskatīt uzklikšķinot uz minētā slēdzenes simbola.

Piemērs:

www.e-plastena.lv neievāc pieslēgšanās pie maksājumu sistēmām datus.

Mūsu e-veikalā pircēji, pieslēdzoties pie interneta bankas vai elektronisko maksājumu sistēmām, savus datus ievada atbilstošo sistēmu interneta lapās, tādēļ mums šī informācija nav pieejama.

Sīkdatņu izmantošana

Lai iepirkšanās e-veikala www.e-plastena.lv lapā būtu ērta un vienkārša un mēs varētu piedāvāt kvalitatīvus pakalpojumus, savā lapā mēs izmantojam sīkdatnes („cookies“). Sīkdatne – Jūsu pārlūkprogrammā uzglabājams neliels teksta fails, kurš tiks atpazīts, ja atkārtoti ienāksiet mūsu mājas lapā. Tādā veidā mēs varam piedāvāt Jums personiski piemērotākos piedāvājumus un vienkāršot mūsu e-veikala izmantošanu. Jūsu pārlūkprogrammā esošajā sīkdatnē nav nekādas personiskās informācijas, tā nav kaitīga programma vai vīruss.

Preču grozs

Reģistrēties

Izveidot jaunu kontu

Jums jau ir konts?
Pieslēdzieties! vai Atiestatīt paroli