Katalogs

Krāsa
Platums (mm)
Garums (mm)
Maksimālais spiediens
Maksimālā temperatūra (°C)
Ekspluatēšanas temperatūra (°C)
Izcelsmes valsts

Paranīts (termo plāksnes)  Šeit ir 39 preces.

Apakškategorijas

 • Temafast Economy

  Vispārēja pielietojuma paranīta loksnes no vairāku organisko šķiedru maisījuma un saistvielas no NBR/SBR gumijas maisījuma.

  Plaši izmantojamas visās rūpniecības nozarēs, kur pieļaujami zemāki parametri. Piemērotas aukstajam un karstajam ūdenim, piesātinātajam tvaikam, gāzēm. Arī izgatavo blīves..

 • Temasil NG

  Augstas kvalitātes blīvēšanas loksne no jaunās paaudzes organisko šķiedru maisījuma un speciāla pildījuma no NBR gumijas maisījuma.

  Izmanto blīvēšanai dažādu eļļu, dzesēšanas šķīdumu, benzīna, alkohola, karstā ūdens, tvaiku, neagresīvo gāzu un galveno ķimikāliju vidēs.

 • LeakBlok Premium

  Augstas kvalitātes blīvēšanas loksne no jaunās paaudzes organisko šķiedru maisījuma un speciāla pildījuma no NBR gumijas maisījuma. Izmanto blīvēšanai dažādu eļļu, dzesēšanas šķīdumu, benzīna, alkohola, karstā ūdens, tvaiku, neagresīvo gāzu un galveno ķimikāliju vidēs.

 • Temacarb

  Universālās paranīta loksnes ideāli piemērotas izmantošanai sārmainās vidēs, tvaikam, izturīgas pret deformācijām, tāpat piemērotas blīvēšanai dažādās vidēs: smērvielas, dažādas degvielas (benzīns, dīzelis), eļļas, gāzes, sārmi, skābes, dzesēšanas šķidrumi.

 • Temaflex

  Izmanto blīvēšanai dažādās vidēs: eļļa, dzesēšanas šķidrumi, benzīns, karsta ūdens, tvaiks, neagresīvas gāzes un galvenās ķimikālijas. Šis materiāls ļoti labi padodas liekšanai.

 • Temaplus

  Loksnes izceļas ar ļoti labām mehāniskajām īpašībām (liela izturība pret stiepi augstā temperatūrā un lielā spiedienā), paredzētasblīvēšanai dažādās vidēs: smērviela, dažādas degvielas, eļļa, spirts, gāze, ogļūdeņraži, dzesēšanas šķīdums, vairums vidējas koncentrācijas skābju un sārmu.

 • Temasil HT

  Loksnes no pret augstu temperatūru izturīgā aramīda un NBR gumijas maisījuma, izturīgas pret spirtu, skābēm, sārmiem.

  Šādu paranītu var izmantot blīvēšanai ūdens, eļļas, dzesēšanas šķidrumu, tāpat galveno ķīmisko vielu, naftas vidē, kā arī ķīmijas un naftas nozarē.

Lapā
Rādīt $d - 24 no 39 precēm
Rādīt $d - 24 no 39 precēm