Katalogs

Biezums (mm)
Platums (mm)
Garums (mm)
Cietība (Sh)
Blīvums (kg/m3)
Stiepes izturība (Mpa)

Īpašie piedāvājumi

Tehniskās gumijas  Šeit ir 219 preces.

Apakškategorijas

 • Gumijas profili
 • CR gumija

  Neoprēna gumija (CR) ir izturīga pret atmosfēras iedarbību, ķīmiskām vielām un daļēji naftas produktiem. Izmanto blīvju, darba galdu un paklāju ražošanai.

 • EPDM gumija

  EPDM gumijas loksnes izceļas ar labu izturību pret atmosfēras iedarbību, ķīmiskām un abrazīvām vielām. Tāpat saglabā labās īpašības zemā un augstā temperatūrā. Izmanto gumijas blīvju, mehāniskā pielietojuma detaļu ražošanai un hidroizolācijai.

 • FKM gumija (Viton)

  Fluorēta gumija (FKM), pazīstama arī kā Viton gumija, izceļas ar lielisku izturību pret atmosfēras iedarbību, uguni, ķīmiskām vielām un naftas produktiem. Salīdzinot ar citām tehniskajām gumijām, FKM gumija ir izturīga pret ķīmiskām vielām un izceļas ar lielu darba temperatūras intervālu.

 • Kaučuka gumija (PARA)

  Gumijas loksnes „Para“ ir izgatavotas no dzeltenīgas dabiskā kaučuka gumijas ar līdzenu virsmu. Šai gumijai ir raksturīga augsta berzes izturība, ir ilgmūžīga. Gumijas loksnes var izmantot šautuvēs kā aizskarus ložu "´noķeršanai´´. Lieliski piemērotas vakuumēšanas prešu membrānām. Tāpat gumijas loksnes „Para“ var izmantot kā starplikas, vietās kur ir nepieciešama augsta noturība.

 • NBR gumija

  NBR gumijas loksnes izturīgas pret naftas produktu, piemēram, eļļas, benzīna, dīzeļa, iedarbību un taukiem. Šo gumiju parasti izmanto blīvju, membrānu, dzinēju amortizējošo detaļu ražošanai.

 • NR pārtikas gumija

  Itin dideliu elastingumu ir atsparumu plyšimui pasižyminti maisto pramonei skirta (NR) guma naudojama esant sąlyčiui su maisto produktais (tarpinems gaminti).

 • Mikroporu gumija

  Mikroporu (porainā) gumija tiek ražota no EPDM gumijas. Izturīga pret atmosfēras iedarbību (laika apstākļiem, UV stariem), uguni. Gumijā esošās poras ir slēgtas struktūras, tāpēc nelaiž cauri gaisu un neuzsūc ūdeni.

  Šī mīkstā, elastīgā gumija tiek izmantota blīvju un citu blīvēšanas materiālu ražošanā, detaļu un mezglu pārklāšanai, vibrācijas samazināšanai, termoizolācijai, trokšņa slāpēšanai.

 • SBR gumija

  Vispārējā pielietojuma SBR gumijas loksnes var izmantot dažādās vidēs, kuras neietekmē ķīmiski agresīvas vielas. SBR gumija ir piemērota blīvju un paklāju ražošanai, amortizējošām detaļām, berzes novēršanai starp metāla virsmām.

  Pielietojums:

  Blīvju, paklāju izgatavošanai

  Amortizējošām detaļām

  Berzes novēršanai starp metāla virsmām

 • Silikona gumija

  Silikona gumija izceļas ar elastību, atsperīgumu, lipīgumu un izturību pret dažādiem ķīmiskiem savienojumiem. Var izmantot darbam augstā temperatūrā (īslaicīgi līdz 220°C).

  Pielietojums: No silikona gumijas tiek ražotas dažādas blīves, blīvslēgi, vāciņi, kas tiek izmantoti gan augstā, gan zemā temperatūrā. Tāpat var izmantot ārā. Nav toksiska (piemērota saskarei ar pārtiku), izturīga, ilgmūžīga, antistatiska.

Lapā
Rādīt $d - 24 no 219 precēm
Rādīt $d - 24 no 219 precēm