Katalogs

Rūpnīcas kods
Vidējais garums Li (mm)
Darba garums Ld (mm)
Efektīvais garums Le (mm)
Garums collās
Platums (mm)
Augstums (mm)
Šķautnes solis (mm)
Šķautnes platums (mm)

Īpašie piedāvājumi

Dzensiksnas  Šeit ir 3008 preces.

Apakškategorijas

 • Trapecveida siksnas

  Šaurā profila ķīļsiksnas izmantojamas gan rūpnieciskajās iekārtās, gan lauksaimniecības tehnikā. Šīs siksnas pielāgotas darbam klasiskajās, kā arī augstu apgriezienu piedziņās.

 • Apaļās siksnas

  Elastīgas un nodilumizturīgas siksnas izmantojamas kustības pārvadei rullīšu transportieros un lēngaitas piedziņās.

 • Variatorsiksnas

  Variatorsiksnas izmantojamas gan rūpnieciskajās iekārtās, gan lauksaimniecības tehnikā. Šīs siksnas ir pielāgotas mainīga ātruma piedziņām, kur tiek pārnesti lieli spēki. Tās izmantojamas gan slēgtās, gan arī atklātās piedziņās.

 • Savienotās siksnas

  Savienotās ķīļsiksnas plaši izmantojamas gan rūpnieciskajās iekārtās, gan lauksaimniecības piedziņās, kur rodas vibrācija, t. i., kompresoros, smalcinātājos, virpošanas darbgaldos, dzirnavās, graudu novākšanas kombainos.

 • Seškantsiksnas

  Seškantsiksnas parasti tiek izmantotas lauksaimniecības iekārtās – labības novākšanas kombainos. Šai siksnai ir specifiska konstrukcija, kas ļauj tās uzstādīt piedziņās, kurās mainās skriemeļu rotācijas virziens.
  Piedāvājam siksnas kombainiem Class, John Deer, Dronningborg, Volvo, Bison, Sampo, Fortschritt, Deutz Fahr, New Holland, Massey Ferguson un citiem.

 • Plakanās siksnas

  Atkarībā no tipa plakanās siksnas rūpniecībā izmantojamas vieglu, vidēju vai lielu spēka slodžu pārvadei. Tās arī izmanto iekārtās transportējamā produkta pārvietošanai.

  Šīs siksnas plaši izmantojamas kokapstrādē, tekstila, mēbeļu rūpniecībā, poligrāfijā.

 • Sinhronās siksnas

  Sinhronās siksnas ir ļoti plaši izmantojamas rūpniecībā: automobiļu, tekstila, iekārtu ražošanas un citās nozarēs. Šīs siksnas ir ekonomiska alternatīva tradicionālajām piedziņām, piemēram, ķēdēm vai zobratu piedziņām. Tās ir paredzētas lielai slodzei un ātrumam.

  your image

  Siksnas tiek grieztas no piedurknes, tādēļ iespējams pasūtīt Jums nepieciešamā platuma siksnu.

 • Rievsiksnas

  Rievsiksnas (multirib) ar gareniskām V formas rievām izmantojamas daudzās rūpnieciskās un sadzīves iekārtās. Šīs siksnas nodrošina stabilu piedziņas darbu, kā arī izceļas ar ilgmūžību, reti maināmas. Piemērotas lielām slodzēm un lieliem ātrumiem.

  your image

  Siksnas tiek grieztas no piedurknes, tādēļ iespējams pasūtīt Jums nepieciešamā platuma siksnu.

Lapā
Rādīt $d - 24 no 3008 precēm
Rādīt $d - 24 no 3008 precēm