Rūpniecībai

Rūpniecībai  Šeit ir 416 preces.

Apakškategorijas

 • Polietilēns (PE)

  Polietilēns – viegla konstrukciju plastmasa, kas pēc sava ķīmiskā sastāva pieskaitāma poliolefīnu grupai. Tas ir viegls, izturīgs, negrimstošs ūdenī, neplīstošs pat zemā temperatūrā, izturīgs pret dažādām ķīmiskām vielām, ieteicams stiprināt mehāniski, jo nav līmējams.

 • Polivinilhlorīds (PVC)

  Polivinilhlorīds – stingra, pietiekami smaga konstrukciju plastmasa, parasti tiek saukta atbilstoši sava ķīmiskā apzīmējuma burtiem – PVC. Šī plastmasa ir diezgan izplatīta un agrāk bija labi pazīstama ar nosaukumu "viniplasts".

  Tas ir konstrukciju materiāls ķīmisko tvertņu, konteineru, aizsargsegumu montāžai, izmanto galvanizācijā, elektrolīzē, ūdens atsāļošanas sistēmās, ūdens, notekūdeņu attīrīšanas uzņēmumos, ventilatoru un ventilācijas sistēmu iekārtu, termoformējamo detaļu ražošanā (paneļi, nesošo konstrukciju elementi, apmales u. c.). Izmanto durvju, logu, palodžu, "sandwich" elementu ražošanā, reklāmas jomā – stendiem, drukai, sietspiedē, dažādu mēbeļu detaļās, plaši izmanto mašīnu un būvniecības nozarē, iekārtām, kas atrodas sterilās telpās.

 • Poliamīds (PA)

  Poliamīds – viena no visbiežāk mehānikā izmantotajām plastmasām, tiek saukta arī par "kaprolonu" vai "neilonu" (nylon). Ķīmiskais apzīmējums – PA. Šī plastmasa ir viegli mehāniski apstrādājama un plaši izmantojama bronzas, misiņa, alumīnija un tērauda vietā dažādās rūpniecības nozarēs un lauksaimniecībā.

 • Poliuretāns (PU)

  Poliuretāns – termoplastisks elastomērs, ļoti elastīgs konstrukciju materiāls, kas izceļas ar labām anifrikcijas īpašībām.

  Pateicoties savām teicamajām īpašībām, poliuretāns arvien vairāk tiek izmantots dažādās jomās:

  Automobiļu rūpniecībā: izmanto dzinēju spilveniem, tiek ražotas šasijas bukses ("sailenbloki"), kuru kalpošanas laiks parasti ir ilgāks, salīdzinot ar oriģinālu;

  Rūpniecībā: tiek ražotas piedziņas vārpstu savienojuma uzmavas, liela diametra zvaigznītes pudeļu transportēšanai, transportieru lentes, transportieru lenšu nostumšanas naži, dažādi ritentiņi, rullīši, rullīšu pārklājumi. Ar šo materiālu pārklāj bunkuraiekšpusi, kur ir ļoti spēcīga abrazīvā ietekme (ogles, grants, metāla skaidas);

  Būvniecības un ceļu mašīnās: vibroplātņu pēdas, augstas ražības betona maisītāju lāpstiņas, ceļa veltņu virsmas nogrebšanas naži, sniega tīrīšanas mašīnu lāpstu asmeņi.

 • Poliacetāls (POM)

  Ķīmiskais nosaukums – polioksimetilēns, bet ķīmiskā sastāva dēļ biežāk izmantojams nosaukums – poliacetāls. No tā tiek izgatavoti rullīši, sviras, ritentiņi, iekārtu un ierīču rokturi, slēdži, turētāji, slīdelementi, atsperelementi, gultņi, bukses, virzuļi, spārniņi, spoles, vītnes, vārstuļi, mazu moduļu zobrati, fiksācijas detaļas.

 • Fluoroplasts (PTFE)

  Fluoroplasts – ķīmiski ražots materiāls, kam piemīt ķīmiskā izturība pret minerālām un organiskām skābēm, sārmiem, organiskiem šķīdinātājiem, oksidētājiem un citām agresīvām vidēm. Ķīmiskais apzīmējums – PTFE. Vēl zināms ar šādiem nosaukumiem: politetrafluoretilēns, teflons, ftoroplasts.

 • Plastmasas apstrādes instrumenti
Lapā
Rādīt $d - 24 no 416 precēm
Rādīt $d - 24 no 416 precēm