Katalogs

Biezums (mm)
Platums (mm)
Ekspluatēšanas temperatūra (°C)

Īpašie piedāvājumi

Tehniskie audumi  Šeit ir 24 preces.

Apakškategorijas

 • Stikla šķiedras audumi
 • Keramiskās šķiedras audumi

  Keramiskais audums ir austs materiāls no keramikas šķiedrām ar ieaustu nerūsējošā tērauda stieplīti. Tas ir paredzēts cauruļvadu vai citu siltuma avotu norobežošanai un siltumizolācijai.

  Parasti no keramikas auduma tiek ražoti kompensatori, drošības pārklāji, aizkari, metināšanas pārklāji, drošības un izolācijas vāki, vairogi, starplikas, kabeļu vai cauruļu ietīšanas materiāli u. tml. Tāpat to plaši izmanto metināšanas darbos, lietuvēs, alumīnija un tērauda rūpnīcās, katlu izolācijai un hermetizēšanai, laivu novietnēs, naftas pārstrādes rūpnīcās, elektrisko un ķīmisko vielu rūpnīcās.

 • Termoizolācijas vatīns

  Termoizolācijas vatīns (saukts arī par termovatīnu, termoizolācijas vati, paklāju) izmantojams kā izolācijas un filtrējošais materiāls līdz 1260 oC temperatūrā.

  Īpaši piemērots krāsnīm, kas darbojas nepārtraukti, taču veiksmīgi var izmantot arī citu tipu krāsnīm: ārējai krāšņu izolācijai, krāšņu savienojumu blīvēšanai, filtrēšanai augstā temperatūrā.
  Piemērots arī krāšņu ratiņu izolācijai, kā pārklājošs materiāls, termiski pārklājot metālus, aizsardzības nožogojumu un ekrānu ražošanai, augstas temperatūras reaktoru izolācijai (arī elektrostacijās, tajā skaitā arī atomelektrostacijas), kā azbesta aizvietotājs (šim materiālam nav kancerogēnas iedarbības).

Rādīt $d - 24 no 24 precēm
Rādīt $d - 24 no 24 precēm