Īpašie piedāvājumi

Preces mājai un dārzam  Šajā kategorijā preču nav

Apakškategorijas

 • Siltumnīcas, dārza preces, paaugstinātas dārza...

  Arkveida siltumnīcas KLASIKA rekomendējam iegādāties tiem, kuri augsti vērtē kvalitāti un ilgmūžīgumu. Tās ir vienas no pēc konstrukcijas izturīgākajām izgatavojamām siltumnīcām, kas ir paredzētas gan vienkārši dārzu mīļiem, gan profesionāliem dārzkopjiem.

  Arkveida konstrukcijas siltumnīcas ir uzskatāmas par vienām no izturīgākajām siltumnīcām tirgū. Pateicoties šādai konstrukcijai, ziemā sniegs neuzkrājas uz siltumnīcas jumta, bet noslīd uz zemes. Arkveida siltumnīca ir ērta un plaša, tajā ieplūst daudz saules siltuma un gaismas, kas ir viens no būtiskākajiem labas augu augšanas nosacījumiem. Saules stari vienmērīgi sadalās pa visu arkveida tipa siltumnīcu, tā visi augi vienmērīgi saņem vienādu siltuma un gaismas daudzumu.

 • Paaugstinātās cinkotas dārza dobes

  Paaugstinātajām dobēm ir ļoti daudz priekšrocību, salīdzinot ar parastajām dobēm. Īpaši labi tās noderēs, ja jūsu dārzā ir ļoti neauglīga zeme. Dobi var piepildīt ar labu, auglīgu zemi, kompostu vai speciālu zemes maisījumu un audzēt dažādus dārzeņus vai garšaugus. Paaugstinātajās dobēs zeme pavasarī sasilst daudz ātrāk, tādēļ dārzeņus var stādīt vai sēt mazliet ātrāk nekā parastajās dobēs. 

 • Zāliena apmales un režģi

  Moderna betona seguma, betona un koka apmaļu alternatīva. Plastmasas apmales tiek izmantotas dārza ainavas veidošanā, atdalot taciņas no zāliena, koku, puķu dobju atdalīšanai, dekoratīvo zonu izveidošanai, lieliski derēs bruģa atdalīšanai, celiņu veidošanai. Šos segmentus var izmantot bruģa malu nostiprināšanai, šķembu, mulčas un zāliena laukumu atdalīšanai. Ja pārgriezīsiet apmales stiprinājuma šķautnes, tā kļūs vēl elastīgāka un varēsiet izveidot sarežģītu formu izliekumus. Apmaļu uzstādīšana ir ļoti vienkārša: segmenti savstarpēji savienojami un ar plastmasas naglām piestiprināmi pie sablīvētas augsnes.