Preču piegādes noteikumi un termiņi


Pasūtot preces WWW.E-PLASTENA.LV ir iespējami šādi preču saņemšanas veidi:

Bezmaksas preču saņemšana mūsu veikalā Rīgā.

Preču piegāde uz Jūsu norādīto māju vai biroja adresi


Preču saņemšana mūsu veikalos

E-veikalā E-plastena.lv pasūtītās preces varat bez maksas saņemt Rīgā esošajos SIA "Plastena" preču saņemšanas punktos. Uz Jūsu norādīto e-pastu tiks izsūtīts ziņojums, ka maksājums ir saņemts, preces sagatavotas un varat ierasties tās saņemt.


Preču saņemšana Rīgā:

Katlakalna - 1D, LV- 1073, Riga, Latvia

Darba laiks:

P 8.30 - 17.00

O 8.30 - 17.00

T 8.30 - 17.00

C 8.30 - 17.00

Pk 8.30 - 16.00

S - Sv nestrādājam.

PRECES VARĒSIET PAŅEMT 2-5 D.D. LAIKĀ NO PASŪTĪJUMA APMAKSAS BRĪŽA (PĒC APSTIPRINĀJUMA SAŅEMŠANAS).

Kā mūs atrast

Neaizmirstiet paņemt līdzi pasūtījuma vai faktūrrēķina numuru un personību apliecinošu dokumentu. Preces paņemt var tikai persona, kas veikusi pasūtījumu (vai tās pārstāvis). Ja pircējs ir juridiska persona, ir nepieciešama pilnvara. Preces varat saņemt tikai tad, kad esat saņēmis paziņojumu pa e-pastu vai telefonu, ka preces ir sagatavotas.


Preču piegāde mājās

Jūsu ērtībai, mūsu veikalā pasūtītās preces varam piegādāt Jums uz mājām, biroju vai uz citu, Jūsu norādīto, adresi visā Latvijas teritorijā. Mazgabarīta sūtījumus piegādāsim ar kurjerdienesta "Venipak" starpniecību 1-3 darba dienu laikā. Speciali pasūtītu preču un ražojumu piegādes laiks var ilgt 5-10 darba dienas.

Ja vēlaties saņemt izdevīgāku piegādes cenu lielgabarīta precēm (PC šūnu polikarbonāts, gumijas segumi u.c.) vai apjomīgiem pasūtījumiem, piegādes nosacījumus un termiņus saskaņojiet ar pārdevēju, sazinoties pa sadaļā "Kontakti".


Preču piegāde ar kurjerdienestu

Ja vēlaties, ka preces Jums piegādātu uz norādīto adresi, izvēlieties opciju preču piegāde ar "VENIPAK" kurjerdienestu. Parasti visas preces tiek piegādātas 1-3 darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksāšanas brīža. Ja pārskaitījums par precēm tiek veikts darba dienā līdz plkst. 12:00, pasūtījums tiek piegādāts jau nākošajā darba dienā. Ja pasūtījums izveidojams un tiek apmaksāts darba dienā pēc plkst. 12:00, prece tiek piegādāta 2-3 darba dienu laikā. Lielajās Latvijas pilsētās (Riga, Ventspils, Liepāja, Daugavpils, Valmiera ) preces tiek piegādātas darba dienās no plkst. 08.00 līdz 22.00, pircēja norādītajos laika intervālos (8.00-14.00, 14.00-18.00, 18.00-22.00). Citās Latvijas pilsētās preces tiek piegādātas darba dienās no plkst. 8.00 līdz 18.00. Preču piegādes cena ir atkarīga no pērkamo preču svara un valsts, uz kuru tā tiek piegādāta.

Papildus sniedzam COD (Cash On Delivery) pakalpojumu – norēķināšanās par precēm skaidrā naudā paņemot to no kurjera. Ja izvēlēsieties preču piegādi uz mājām ar skaidras naudas norēķinu, Jums tiks pierēķināts fiksēts maksājums par pakalpojumu 1,8 Eur apmērā. Saņemot preci mājās no kurjera, iesakām laikus sagatavot precīzu naudas summu, kas norādīta Jūsu pasūtījumā! Preces saņemt var tikai pasūtījumu veikusī persona vai cita persona, kas norādīta pasūtījuma veidlapā. Saņemot preces obligāti ir jāuzrāda personību apliecinošs dokuments.


* Piegāde uz Kuršu kāpu un Igaunijas salām, izņemot Sāremā - papildus 35 Eur maksa par prāmi.
* Īpaši liela gabarīta precēm piemērojama papildus maksa.


Ātru un ērtu preču piegādi varam garantēt tikai tad, ja pareizi aizpildīsiet visus pasūtījuma veidlapā norādītos laukus.