Katalogs

Gaismas caurlaidība (%)
Ekspluatēšanas temperatūra (°C)
Blīvums (g/cm3)
UV aizsardzība

Īpašie piedāvājumi

Poliesteris (PET)

Poliesteris PET - Augstas kvalitātes poliestera loksnes, kur izcila kvalitāte ir apvienota ar ideālu gaismas caurlaidību, noturību ķīmiskajām vielām, triecieniem, ugunsnoturību.

Poliesteris (PET)  Šeit ir 12 preces.

Apakškategorijas

 • A-PET

  PET-A (A-PET) – Nemodificēts polietilēna tereftalāts. Augstas kvalitātes poliestera loksnes, kur izcila kvalitāte ir apvienota ar ideālu gaismas caurlaidību, noturību ķīmiskajām vielām, triecieniem, ugunsnoturību. Tirgū parasti tās parasti tiek piedāvātas ar šādiem nosaukumiem: Axpet, Veralite 100, Marpet-A, Lumex A. Loksnes var viegli apstrādāt, veidot dažādas formas, ir lieliska izvēle termoveidošanai.

  Ir piemērotas apstrādei: urbšanai, griešanai, aukstai un karstai locīšanai.

  Termoveidošanas temperatūra: +120 +130 º C (Ļoti augsta temperatūra var samazināt materiāla noturību).

  Urbšanas procesam ieteicams izmantot plastmasai piemērotus urbjus/galviņas un urbjamo materiālu fiksēt tā, lai tas nekustētos • G-PET

  PET-G (G-PET) - Augstas kvalitātes poliestera loksnes, kur izcila kvalitāte ir apvienota ar ideālu gaismas caurlaidību, noturību ķīmiskajām vielām, triecieniem, ugunsnoturību. Tirgū parasti tās parasti tiek piedāvātas ar šādiem nosaukumiem: Vivak, Veralite 200, Marpet-G, Lumex G. Loksnes var viegli apstrādāt, veidot dažādas formas, ir lieliska izvēle termoveidošanai.

Rādīt $d - 12 no 12 precēm
Rādīt $d - 12 no 12 precēm