Zāliena apmales un režģi

Moderna betona seguma, betona un koka apmaļu alternatīva. Plastmasas apmales tiek izmantotas dārza ainavas veidošanā, atdalot taciņas no zāliena, koku, puķu dobju atdalīšanai, dekoratīvo zonu izveidošanai, lieliski derēs bruģa atdalīšanai, celiņu veidošanai. Šos segmentus var izmantot bruģa malu nostiprināšanai, šķembu, mulčas un zāliena laukumu...

Moderna betona seguma, betona un koka apmaļu alternatīva. Plastmasas apmales tiek izmantotas dārza ainavas veidošanā, atdalot taciņas no zāliena, koku, puķu dobju atdalīšanai, dekoratīvo zonu izveidošanai, lieliski derēs bruģa atdalīšanai, celiņu veidošanai. Šos segmentus var izmantot bruģa malu nostiprināšanai, šķembu, mulčas un zāliena laukumu atdalīšanai. Ja pārgriezīsiet apmales stiprinājuma šķautnes, tā kļūs vēl elastīgāka un varēsiet izveidot sarežģītu formu izliekumus. Apmaļu uzstādīšana ir ļoti vienkārša: segmenti savstarpēji savienojami un ar plastmasas naglām piestiprināmi pie sablīvētas augsnes.

Vairāk

Zāliena apmales un režģi  Šeit ir 13 preces.

Apakškategorijas

  • Bortiņi un dārza apmales

    Plastmasas barjeras un apmales ek izmantotas dārza ainavas veidošanā, atdalot taciņas no zāliena, koku, puķu dobju atdalīšanai, dekoratīvo zonu izveidošanai, ir paredzētas augsnes platību norobežošanai no zāliena, puķu dobēm, dekoratīvās mulčas vai šķembām. Barjeras un apmales  ir elastīgas, tādēļ ar tām ir viegli izveidot vēlamo formu.

  • Zālāja režģis
  • Metāla apmales
Rādīt $d - 13 no 13 precēm
Rādīt $d - 13 no 13 precēm