PVC SLOKŠŅU KALKULATORS

1
Stiprinājums

Varat izvēlēties vienu no diviem piestiprināšanas veidiem. Slokšņu turētājus var piestiprināt pie sienas virs ailes, tāpat arī pie pašas ailes augšējās sijas vai griestiem. Piestiprināšanas veids ir atkarīgs no ailes tipa un brīvās vietas ailes sānu malās.

2
Sloksnes platums

Augstākām ailēm rekomendējam izvēlēties platākas sloksnes:

  • Ailēm ar augstumu līdz 2,5 m, rekomendējam 200 mm platas un 2 mm biezas PVC sloksnes.
  • Ailēm ar augstumu no 2,5 m līdz 4 m rekomendējam 300 mm platas un 3 mm biezas PVC sloksnes.
  • Augstākām par 4 m ailēm rekomendējam 400 mm platas un 4 mm biezas PVC sloksnes.

3
Pārklājums

Iekštelpās uzstādāmiem aizkariem, kur paredzēta tikai cilvēku kustība, rekomendējam 200 mm x 2 mm sloksnes ar minimālu vai vidēju pārklājumu. Ja plānojama intensīva transporta kustība, rekomendējam 300 mm x 3 mm sloksnes ar vidēju vai maksimālu pārklājumu.

Ārējām atverēm un dzesēšanas noliktavās rekomendējam 300 mm x 3 mm vai 400 mm x 4 mm sloksnes ar vidēju vai maksimālu pārklājumu. Lielāks pārklājums labāk aizsargā no vēja un samazina elektrības vai siltuma zaudējumus.

4
Sloksnes tips

Līdzenas PVC sloksnes ir piemērotas visur, kur paredzēta ne pārāk intensīva cilvēku, noliktavu ratiņu vai citu ierīču kustība. Šāda tipa sloksnes nodrošina maksimālu caurspīdību un hermētiskumu, tādēļ tās ir lieliski piemērotas mājas saimniecībās, saldēšanas iekārtās un tirdzniecības telpās.

Viļņotas PVC sloksnes izmantojamas atverēm, caur kurām notiek ļoti intensīva autokrāvēju, konveijeru vai cita veida transporta kustība. Šāda tipa sloksnes mazāk skrāpējas, saglabā caurspīdīgumu un ir noturīgākas.

5
Salizturība

Standarta PVC slokšņu aizkaru ekspluatācijas temperatūra ir no -5 °C līdz +60 °C. Zemākā temperatūrā sloksnes var sacietēt un zaudēt savu elastību.

Rūpniecisko ledusskapju, dzesēšanas kamerās vai neapsildāmu telpu atverēm rekomendējam izmantot salizturīgas PVC sloksnes, kuru ekspluatācijas temperatūra ir no -30 °C līdz +50 °C. Zemā temperatūrā šīs sloksnes saglabā elastību un visas savas īpašības.

* Sarkanas līnijas slokšņu malās efektīvi iezīmē atveres gabarītus un nodrošina papildus drošību. Tāpat ar tām var atzīmēt atsevišķas iebraukšanas vai darba zonas.

6
Ailes izmēri

Ja PVC sloksnes karināmas ailē, aprēķinot aizkaru augstumu ir jāatņem 45 mm no faktiskā augstuma, jo tas ir ailes augšdaļā piestiprināmā slokšņu turētāja augstums. Ailes platums paliek tāds pats kā faktiskais.

Ja PVC sloksnes karināmas virs ailes, pie faktiskā ailes augstuma jāpierēķina papildus 30 mm, jo turētājs piestiprināms mazliet augstāk virs ailes malas. Lai tiktu nodrošināts PVC aizkaru hermētiskums, to platums ir jārēķina mazliet lielāks par faktisko ailes platumu (200 mm x 2 mm sloksnēm papildus 80 mm; 300 mm x 3 mm sloksnēm – 90 mm; 400 mm x 4 mm sloksnēm – 100 mm)

Jums būs nepieciešams:

Platība: x m2

Slokšņu skaits: x

Kopā metri: x m

Lai uzzinātu šo norādīto parametru PVC slokšņu komplekta cenu, atsūtiet mums pieprasījumu!

Nav aizpildīti visi lauki!