Norēķinu veidi


Pasūtot preces WWW.E-PLASTENA.LV Jūs varat norēķināties šādos veidos:

Pārskaitījums internetbankā

Bankas pārskaitījums

Skaidrā naudā

Ar maksājumu karti

Visi pasūtījumi tiek pieņemti attālināti – pasūtot interneta veikalā vai ar e-pasta starpniecību. Apmaksāt pasūtījumus var ar bankas pārskaitījumu vai interneta bankā.


Pārskaitījums

Šis ir ātrākais un ērtākais norēķinu veids. Šādi norēķini ir īpaši droši, jo maksājuma uzdevums izveidojams automātiski un pircējs uzreiz tiek pieslēgts bankas maksājumu sistēmai. Maksājuma datus pircējs ievada bankas sistēmā, tādēļ attiecīgā informācija mums nav pieejama.

Par internetā pasūtītajām precēm Jūs varat norēķināties šādās banku sistēmās: SEB, Swedbank, Luminor (Nordea), Citadele, Paysera.

PayseraLV.jpg


Bankas pārskaitījums

Norēķināties par precēm var veicot parasto naudas pārskaitījumu uz mūsu kontu. Šāda veida norēķini ir droši gan pircējam, gan pārdevējam, jo visas maksājumu operācijas notiek banku sistēmās. Mūsu e-veikalā pircēji pieslēdzas internetbankai vai e-maksājumu sistēmām un savus datus ievada izmantojot attiecīgās sistēmas, tādēļ mums šie dati nav pieejami.

Konta rekvizīti:

Saņēmēja nosaukums: SIA Plastena
Saņēmēja kods: 40003699176
Katlakalna iela 1, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1073, Latvija

Saņēmēja konta Nr:

Banka: AS „Swedbank“, SWIFT: HABALV22
LV33HABA0551008152467
Banka: AS „Luminor bank“, SWIFT: RIKOLV2X
LV94RIKO0002930168108


Pievērsiet uzmanību, ka laukā "Maksājuma mērķis" ir obligāti jānorāda Jūsu pasūtījuma numurs!

Skaidrā naudā

Ja Jums tā ir ērtāk, par precēm norēķināties varat arī skaidrā naudā. Ja izvēlēsieties šo norēķinu veidu, par precēm samaksāsiet ne pasūtījuma veikšanas brīdī, bet tikai tad, kad saņemsiet preci no kurjera vai paņemsiet to kādā no mūsu veikaliem.

Skaidrā naudā varat norēķināties:

Pasūtot preču piegādi uz mājām

Mūsu veikalā Rīgā

Ja izvēlēsieties preču piegādi uz mājām ar skaidras naudas norēķinu, Jums tiks pierēķināts fiksēts maksājums par pakalpojumu 1,8 Eur. Saņemot preci mājās no kurjera, iesakām laikus sagatavot precīzu naudas summu, kura norādīta Jūsu pasūtījumā!


Ar maksājumu karti

Jūsu ērtībai piedāvājam par precēm norēķināties ar maksājumu karti! Ja izvēlēsieties šo norēķinu veidu, par precēm norēķināties varēsiet ne pasūtījuma veikšanas brīdī, bet tikai paņemot preces mūsu veikalos.

Ar maksājumu karti varat norēķināties:

Mūsu veikalā Rīgā